Rekomendacje

Bardzo cieszy nas możliwość współpracy z naukowcami, którzy są wybitnymi specjalistami w reprezentowanych przez siebie dyscyplinach. Jeszcze bardziej cieszy nas, kiedy i oni zadowoleni są ze współpracy z nami.

rekomendacje-jjanczak

prof. dr hab. Jarosław Jańczak

Oferta zespołu ProScholars.pl to nie tylko znakomity i profesjonalny sposób na zaznaczenie swojej obecności badawczej w zglobalizowanym świecie nauki, ale przede wszystkim rzeczowe doradztwo jak poruszać się w środowisku nowych mediów. Stworzona dla mnie osobista strona internetowa całkowicie zmieniała sposób w jaki prezentuję swój dorobek naukowy, profile na portalach akademickich zagwarantowały natomiast szeroką informację o moich publikacjach i dostęp do nich. Gorąco polecam ten sposób komunikowania się ze światem uniwersyteckim.

Strona internetowa: www.jaroslawjanczak.eu

 rekomendacje-astepinska prof. dr hab. Agnieszka Stępińska
Media społecznościowe zaprzęgnięte do rozpowszechniania wyników badań i dostęp do bieżącej informacji – ta oferta to odpowiedź na oczekiwania współczesnego świata wobec ludzi nauki. Wysoki profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie – polecam!

Strona internetowa: www.agnieszkastepinska.pl

rekomendacje-posiewicz prof. dr hab. Przemysław Osiewicz
Nowoczesne technologie pozwalają na nieograniczone, globalne promowanie własnych osiągnięć naukowych. Warto korzystać
z pomocy profesjonalistów, by czynić to w sposób zarówno efektowny, jak i efektywny.Strona internetowa: www.przemyslawosiewicz.eu